TCL’in Türkiye’deki İlk Mağazası Marmara Park’ta Açıldı

Başta TV ve mobil cihazlar olmak üzere en yenilikçi teknoloji ürünlerini Türkiye’de pazara sunan TCL, ülkemizdeki ilk fiziksel mağazasını Mediamarkt Tech Arena projesi kapsamında Marmara Park’ta açtı. Oluşturulan özel deneyim alanlarıyla kapılarını açan TCL mağazasında, TCL’in ödüllü TV, akıllı mobil cihaz ve tüketici elektroniği ürünleri satışa sunuluyor.

TV, mobil, giyilebilir ürünler ve klima kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesini içeren TCL mağazasında, TCL’in 98 ve 85 inç dâhil C645 akıllı TV, C745 Gaming TV ve C845 QD Mini LED TV’leri başta olmak üzere tüm C serisi modelleri sergileniyor. Gaming TV alanında televizyonların oyun performansları denenebilirken Akıllı Ev alanında da TCL Electronics teknolojisiyle geliştirilen hava temizleme cihazı ve robot süpürge gibi IoT ürünlerine yer veriliyor. Mobil cihaz tarafında ise başta NXTPAPER tabletler, 30 Serisi akıllı telefonları, MoveTime akıllı çocuk saatleri ile MoveAudio kulaklıklar burada tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Şirketin yakın zamanda satışa sunmaya hazırlandığı Elite, T-Pro ve C-Fresh gibi klima modelleri de sergileniyor.

İkinci sırada olduğu global TV pazarındaki konumunu her geçen gün artıran ve bazı TV modellerini Türkiye’de üreten TCL’in ilk fiziki mağazası, markanın ülkemizdeki yatırımları için de önemli bir adım oluşturuyor. TCL Electronics Türkiye Ülke Müdür’ü Timo Xu, “Türkiye’de 3 yıldır önemli başarılara imza attık. Pazar payımız her geçen gün artıyor ve TCL’in bölgede en hızlı büyüyen ülkeleri arasındayız. Elde ettiğimiz bu olumlu sonuçları yeni yatırımlarla taçlandırmanın gururunu yaşıyoruz. Aynı zamanda teknoloji severlere en yenilikçi TCL teknolojisini yakından tanıtma fırsatı bulduğumuz için de mutluyuz. Türkiye pazarına olan yatırımlarımız artarak devam edecek.” dedi.

TCL Communication Türkiye Ülke Müdürü Serhan Tunca ise konuyla ilgili şunları söyledi: “TCL olarak ana stratejimiz, üstün kullanıcı deneyimine sahip ürünlerimizi erişilebilir fiyatlarla tüketicilerimize ulaştırmak. Kullanıcılarımızın TCL’e olan ilgisi, bu stratejiyi başarıyla gerçekleştirdiğimizin de bir göstergesi. Tüketicilerin artan ilgisine yanıt vermek için Mediamarkt Tech Arena projesi kapsamında Türkiye’deki ilk mağazamızı Marmara Park’ta açmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu adım, sadece TCL için değil aynı zamanda ülkemizdeki tüm teknoloji tutkunları için de çok önemli bir dönüm noktası. Bu yatırımımız sayesinde Türkiye’deki tüketicilere üstün teknolojiler ile geliştirdiğimiz ürünlerimizi yerinde deneyimleyip satın alma kolaylığını da sunuyoruz. Bu mağazamızda vereceğimiz hizmet ile Türkiye’de başarı hikâyeleri yazmaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir