Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi, adaylık için kararını verdi

Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi dönemi kapanıyor. 3 Aralık’ta yapılacak olağanüstü genel kurulda Ahmet Nur Çebi aday olmayacak. Kararını yönetim kurulu üyeleri ile paylaşan Çebi, kısa süre içinde resmi açıklamayı yapacak.

2019 ekim ayında Fikret Orman’ın istifası sonrası olağanüstü seçimle göreve gelen Ahmet Nur Çebi, 4 yıl süre ile başkanlık koltuğunda oturdu.

HASAN ARAT ADAY

Aday olmaya hazırlanan Hasan Arat ve Emre Kocadağ, çalışmalarına başladı. Eski yönetim kurulu üyelerinden Serdal Adalı ise kararını henüz vermedi.

Arat, sosyal medya hesabından aday olacağını duyurmuştu.

KOCADAĞ TEMASLARA BAŞLADI

Mevcut yönetimde asbaşkan görevindeki Kocadağ ise Çebi’nin aday olmama kararı sonrası şeçim öncesi temaslarına başladı.

Emre Kocadağ, dün akşam siyah beyazlı takımında Gaziantep FK’yi 2-0 yendiği maçın ardından yaptığı açıklamada “Puslu havanın dağılması için ne gerekiyorsa yapacağız. Beşiktaş hiçbir zaman sahipsiz kalmaz. Taraftarımız müsterih olsun. Beşiktaş camiasının üzerinde dolaşan kara bulutların farkındayım. Dağılması için kendime düşen neyse onu yapacağım. Hedefimiz, ligi dizayn etmeye ve şampiyonluk pastasını 2 takıma paylaştırmaya çalışanlardan hesap sormak.” ifadelerini kullanmıştı.

20 BİN ÜYE OY KULLANABİLECEK

Beşiktaş Kulübü’nde olağanüstü genel kurul 3 Aralık’ta yapılacak. Adaylık için 250 genel kurul üyesinin imzası gerekiyor.

Seçimde yaklaşık 20 bin siyah beyazlı kongre üyesi oy verme hakkına sahip.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir