AUCTION, SATS ve 7 Altcoin İçin Müjde: Binance de Duyurdu!

Köpeklerden esinlenen sevimli konseptiyle sevilen kripto para birimi Shiba Inu, Coincheck’te listelendi. Bu sırada Binance, AUCTION’u vadeli işlemlerde listeleyeceğini açıkladı. Öte yandan SATS, OKX’te listelenerek önemli kilometre taşlarına ulaştı ve artan küresel ilgisini gösterdi. Bu sırada çeşitli kripto para borsalarından altcoin listelemesine yönelik açıklamalar gelmeye devam etti.

Coincheck, SHIB’i kucaklıyor

Japonya’da, Coincheck’in Shiba Inu’yu desteklenen kripto para birimlerine dahil etmesi, ticaret ve yatırım için düzenlenmiş bir platform sağlayarak Shiba Inu’nun Japon pazarındaki varlığını daha da sağlamlaştırıyor. Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Coincheck listelemesinden duyduğu heyecanı dile getirerek coin’in topluluk katılımını pekiştirdi. Shiba Inu’nun piyasa değeri etkileyici bir şekilde 5,83 milyar dolarda duruyor ve kripto para piyasasındaki önemli varlığını sergiliyor.

Çeşitli borsalardaki bu listeler, Shiba Inu’nun küresel tanınırlığını vurgulamakta ve uluslararası ölçekte daha fazla benimsenmesi ve kullanılması için zemin hazırlamaktadır. 2012 yılında CEO Satoshi Hasuo tarafından kurulan Coincheck, Binance ve OKX ile birlikte dünya çapında kripto varlıkların kabulü ve kullanımını şekillendirmede ve etkilemede önemli bir rol oynamıştır.

Binance, AUCTION vadeli işlemini başlatıyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Tether (USDT) marjı kullanılarak maksimum 50x kaldıraçla Bounce (AUCTION) için vadeli işlem ticaretinin başlatıldığını duyurdu. Bu hamle, Shiba Inu’nun küresel cazibesini ve erişilebilirliğini genişletiyor. AUCTION/USDT kalıcı vadeli işlem sözleşmesi, bugün TSİ 16:00’da işleme açılacak. Haber sonrası AUCTION’ın fiyatı yüzde 30’a yakın bir yükseliş sergiledi. 32 dolara kadar yükselmeyi başardı.

OKX, altcoin portföyünü genişletiyor

Diğer yandan, önde gelen bir kripto para borsası olan OKX, Bitcoin tabanlı bir altcoin olan SATS’ı listelemeye hazırlanıyor. OKX’in resmi web sitesi aracılığıyla duyurulan bu gelişme, altcoin projesinin SATS/USDT işlem çifti ile spot ticaret için kullanılabilirliğini ifade ediyor. Alım satım işlemleri, 18 Aralık’ta başlayacak. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere SATS, son 2 haftada yüzde 400’ün üzerinde yükseliş yaşamıştı. SATS ayrıca OKX’in duyurularından etkilenerek 24 saatlik süreçte yüzde 50 arttı.

Diğer altcoin listelemeleri dikkat çekti

Bu sırada birçok altcoin projesi OKX, Binance ve Coincheck dışında ticaret platformlarında listelenmekte. Bugün, BTSE’nin Myro’yu, KuCoin’in Game Tournament Trophy’yi (GTT/USDT) listelemesi dikkat çekti. Diğer yandan BitMart ZKPEPE’yi ve Gate.io’nun Suiswap’ı listeledi. Son olarak Gate.io, CrazyRabbit’i (CRC/USDT) listeledi. Bu listelemeler coinlerin farklı bölgelerdeki meraklılar için erişilebilirliğini ve alım satım seçeneklerini artırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir