YSK milletvekili kesin aday listesini açıkladı (2)

Yüksel Seçim Kurulunun (YSK), 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’ne ilişkin kesin aday listesi, Kurulun internet sitesinde yayımlandı.

Milletvekili kesin aday listelerine göre, seçime katılacak siyasi partilerin adayları şöyle:

ADANA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

MİLLET PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ALİ

GEÇİOĞLU

YÜKSEK

EĞİTİMCİ

2

İDRİS

TAŞPINAR

YÜKSEK

EĞİTİMCİ

3

MEHMET

YILDIZ

YÜKSEK

EĞİTİMCİ

4

KAZIM

ŞEN

YÜKSEK

DİŞ HEKİMİ

5

FAHRETTİN

KAPÇI

ORTA

EĞİTİMCİ

6

MEHMET

SAPMAZ

YÜKSEK

EĞİTİMCİ

7

MENDERES YAKUP

ŞEN

YÜKSEK

EĞİTİMCİ

8

HASAN

DEMİRCİOĞLU

ORTA

SERBEST

9

NEVZAT

METİN

YÜKSEK

EĞİTİMCİ

10

ADİL

IŞIK

YÜKSEK

EĞİTİMCİ

11

ABDURRAHMAN

ÖNEL

ORTA

ELEKTRONİKÇİ

12

HAKKI

ÖĞÜT

YÜKSEK

MUHASEBECİ

13

BEKİR

ÖRÜN

ORTA

ESNAF

14

MİRİALEM

ÇİNAR

YÜKSEK

EĞİTİMCİ

15

ZEKİ

YILDIZ

YÜKSEK

SERBEST

HAK VE ÖZGÜRLÜKLER PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

SÜLEYMAN

KART

ORTA

EMEKLİ

2

BEDRİ

BÖYÜK

ORTA

EMEKLİ

3

RESUL

SAYDAM

YÜKSEK

TEKNİKER

4

MELTEM

SAN

YÜKSEK

TEKNİKER

5

CEMRE

BUKAN

ORTA

İŞÇİ

6

VEDDAT

MAVLAY

İLK

İŞÇİ

7

FERMAN

HOŞGÜL

İLK

İŞÇİ

8

DENİZ

KOÇ

ORTA

İŞÇİ

9

PEYRUZE İPEK

GÜLTEKİN

İLK

İŞÇİ

10

ETHEM

BOZDEMİR

İLK

işçi

11

DERSİM DENİZ

CEVHEROĞLU

ORTA

SERBEST/ÖZEL

12

RAMAZAN

SARI

İLK

EMEKLİ

13

BAHAR

SEZER

YÜKSEK

MUHASEBECİ

14

İLYAS

KAHRAMAN

İLK

İŞÇİ

15

MEDENİ

TEMİZER

ORTA

SERBEST/ÖZEL

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

UMUT

SERÇE

YÜKSEK

MUHASEBE İŞÇİSİ

2

SEÇİL

ÖZKARA

YÜKSEK

LOJİSTİK İŞÇİSİ

3

SERHAN SADİ

KOCAMAN

YÜKSEK

MAĞAZA İŞÇİSİ

4

ŞEVVAL

SOYLU

YÜKSEK

İŞSİZ

5

MERT

SERÇE

YÜKSEK

MOTOKURYE

6

ÖZGÜN

DİNCEL

ORTA

İŞÇİ

7

HÜSEYİN

ALPAN

YÜKSEK

İNŞAAT MÜHENDİSİ

8

KUBİLAY

ALTUNTAŞ

YÜKSEK

İKTİSATÇI

9

CİHAT

DULUKLU

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

10

EREN

YARAT

İLK

İNŞAAT USTASI

11

GÜRSEL

BAYRAM

ORTA

BOYA İMALAT USTASI

12

MEHMET CAN

ATAŞ

YÜKSEK

ESNAF

13

MURAT

SARIKÇI

ORTA

MOTOKURYE

14

YUSUF

AKMAN

ORTA

İŞSİZ

15

HALİL

BAKIR

ORTA

ÇİFTÇİ

TÜRKİYE KOMÜNİST HAREKETİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

IRMAK

İLDİR

YÜKSEK

MÜHENDİS

2

MAHİR MERTCAN

KIZILIRMAK

ORTA

İŞÇİ

3

İBRAHİM TALHA

TÜRKAN

ORTA

ÖĞRENCİ

4

YUSUF

ERDEM

YÜKSEK

İŞÇİ

5

HİLAL

MUT

YÜKSEK

İŞÇİ

6

HEYBET

KANAT

İLK

İŞÇİ

7

SEYİT GÜNEY

ÖZDAMAR

İLK

İŞÇİ

8

UĞUR

ŞABUDAK

ORTA

İŞÇİ

9

ULUÇ ÇAĞRI

YELTEKİN

YÜKSEK

ÖĞRENCİ

10

ŞEREFNUR

ETKER

İLK

EMEKLİ

11

HURİ MELEK

KIRHAN

İLK

EMEKLİ

12

BAHAR

BULUT

ORTA

İŞÇİ

13

MERİÇ

ÜNVER

YÜKSEK

ÖĞRENCİ

14

SİRAÇ

CANCAN

ORTA

ÖĞRENCİ

15

MURAT

DOĞAN

ORTA

İŞÇİ

SOL PARTİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

GİZEM GÜL

KÜREKÇİ

YÜKSEK

PSİKOLOG

2

EYÜP

CİVELEK

YÜKSEK

GIDA MÜHENDİSİ

3

ÖZGE

İPEK

YÜKSEK

MUHASEBECİ

4

HAYRİ

AKGÜN

ORTA

EMEKLİ

5

BERFİN

TİBİLİ

ORTA

ÖĞRENCİ

6

YAKUP

DURMUŞ

ORTA

EMEKLİ

7

ALİ DENİZ

ERDEM

ORTA

ÖĞRENCİ

8

GAMZE NUR

YÜREK

YÜKSEK

TIBBİ SEKRETER

9

FATMA

DEMİRCİ

ORTA

EMEKLİ

10

MEHMET

ALPASLAN

ORTA

EMEKLİ

11

ULAŞ RECEP

DURBAŞ

YÜKSEK

MAKİNE MÜHENDİSİ

12

ÖZKAN

KAYAR

YÜKSEK

İŞÇİ

13

GÖZDE

YULA

ORTA

SATIŞ DANIŞMANI

14

OSMAN DENİZ

KAYAR

YÜKSEK

İŞÇİ

15

KANDEMİR

KÜREKÇİ

ORTA

EMEKLİ

GENÇ PARTİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

AYHAN

DAĞTEKİN

İLK

TÜCCAR

2

BAŞAR ERDİNÇ

Kİ LİNÇ

YÜKSEK

İKTİSAT

3

YUSUF

ARSLAN

ORTA

EMLAKÇI

4

SEBİHA

ÖZDEMİR

YÜKSEK

EMEKLİ

5

YILDIZ

ÇAKAY

YÜKSEK

EV HANIMI

6

NEDİM CAN

ÇERÇEL

YÜKSEK

TİCARET

7

ŞAFAK

VARKAL

YÜKSEK

İNŞAAT MÜHENDİSİ

8

KAĞAN

KOYUNCU

ORTA

DANIŞMA GÖREVLİSİ

9

ALEV

ESENKÖYLÜ

ORTA

TERZİ

10

KEMAL

GÜL

İLK

SERBEST MESLEK

11

MEHMET

YILDIRIM

İLK

MÜTAHİT

12

SEVGİ

ARSLAN

ORTA

EV HANIMI

13

MERTCAN

ARSLAN

ORTA

SERBEST

14

FATMA

ARSLAN

ORTA

EV HANIMI

15

ESRA

ALTUNBAŞ

ORTA

SERBEST MESLEK

MEMLEKET PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

TARKAN

KULAK

YÜKSEK

İŞ İNSANI

2

ETHEM

EKE

ORTA

ESNAF

3

CELAL

GÜVEN

YÜKSEK

İŞ İNSANI

4

BESTE

TUNCEL

YÜKSEK

AVUKAT

5

MURAT

ARAVİ

YÜKSEK

İŞ İNSANI

6

GÖKHAN

KUNT

ORTA

İŞ İNSANI

7

NİLGÜN

TOPAL

ORTA

EMEKLİ

8

EMİNE

GENÇ

YÜKSEK

İÇ MİMAR

9

DİLEK

TEPE

ORTA

EV HANIMI

10

MELTEM

ŞİMŞEK

ORTA

ÖĞRENCİ

11

HABİB

KOÇAK

ORTA

ÖĞRENCİ

12

ABDULSAMET

YILDIRIM

ORTA

ÖĞRENCİ

13

YILMAZ

KARAHAN

ORTA

YÖNETİCİ

14

FEYZİ

VURALGİL

YÜKSEK

GAZETECİ

15

EMİR

ADIGÜZEL

ORTA

ÖĞRENCİ

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

AHMET

ŞAHİN

YÜKSEK

TEKNİSYEN

2

GÜRDAL

TOPAL

YÜKSEK

ESNAF

3

MEHMET ŞERİF

DUMRUL

ORTA

İŞÇİ

4

İRFAN

TEKDEMİR

ORTA

ESNAF

5

YUNUS

OĞUZ

İLK

İŞADAMI

6

AYŞE

GÜMÜŞ

ORTA

EV HANIMI

7

ATİKE ZÜHAL

CENGİZ

ORTA

MALİ M

8

ALİ

BULMUŞ

YÜKSEK

İŞADAMI

9

ZEKERİ YA

AKDUMAN

ORTA

ESNAF

10

FATMA

GEZER

ORTA

SERBEST

11

CUMALİ

LENGER

ORTA

İŞADAMI

12

İSMAİL

BEKŞEN

İLK

İŞADAMI

13

SİNAN

ÜNAL

ORTA

İŞÇİ

14

HÜSEYİN

KARADAĞLI

ORTA

İŞÇİ

15

MEHMET SELİM

ÖZTAŞ

İLK

ESNAF

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ÖMER

ÇELİK

YÜKSEK

SİYASET BİLİMCİ

2

AHMET

ZENBİLCİ

YÜKSEK

YÖNETİCİ-KAMU VE ÖZEL TEŞEBBÜSE AİT HİZMETLER)

3

SUNAY

KARAM IK

YÜKSEK

DANIŞMAN ( MÜŞAVİR)

4

ABDULLAH

DOĞRU

YÜKSEK

ZİRAAT MÜHENDİSİ

5

FARUK

AYTEK

YÜKSEK

YÖNETİM KURULU BAŞKANI (ÖZEL SEKTÖR)

6

MUSTAFA

YILDIZ

YÜKSEK

SİYASET BİLİMCİ

7

HASAN HÜSEYİN

KUŞÇU

YÜKSEK

MAKİNE MÜHENDİSİ

8

EROL

KAHRAMAN

YÜKSEK

YÖNETİM KURULU BAŞKANI (ÖZEL SEKTÖR)

9

KASIM

PAMUK

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

10

FATİME

YURDUSEVEN

YÜKSEK

PAZARLAMA UZMANI

11

DİNÇER

DİNÇ

YÜKSEK

ZİRAAT MÜHENDİSİ

12

MELİKE

DOĞAN

YÜKSEK

AVUKAT

13

RAMAZAN

ÇIRAK

YÜKSEK

AVUKAT

14

OĞUZHAN

GÜRHANİ

YÜKSEK

EKONOMİST

15

MEHMET

KURTARAN

YÜKSEK

BASINLA İLİŞKİLER GÖREVLİSİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

SELAHATTİN

BAYSAL

YÜKSEK

ESNAF

2

ERDEM

GÜMÜŞ

YÜKSEK

İNŞAAT MÜHENDİSİ

3

SERDAL

SÜNDÜK

YÜKSEK

ESNAF

4

ABDULLAH

ABACI

YÜKSEK

TÜCCAR

5

MUSTAFA

BOZKURT

ORTA

TÜCCAR

6

VOLKAN

ÇEVİK

ORTA

TÜCCAR

7

UFUK

ÇINGIRLAR

YÜKSEK

İŞ İNSANI

8

MUSTAFA

YETER

ORTA

ESNAF

9

MUSTAFA

GELDİ

İLK

TÜCCAR

10

YUSUF

AKTÜRK

İLK

ESNAF

11

İBRAHİM

KÖSE

ORTA

ESNAF

12

İLHAN

TÜMENCİ

ORTA

TÜCCAR

13

SALİH

PINAR

ORTA

ESNAF

14

İSMAİL

ERDOĞAN

İLK

TÜCCAR

15

YUSUF

AYAZ

İLK

TÜCCAR

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

MUHARREM

VARLI

YÜKSEK

EĞİTİMCİ

2

AYŞE SİBEL

ERSOY

YÜKSEK

ECZACI

3

MUSTAFA

İZGİOĞLU

YÜKSEK

İŞ İNSANI

4

FİRDEVS

CİNGÖZLER

ORTA

İŞ İNSANI

5

ALEV

ATAŞ

YÜKSEK

İŞ İNSANI

6

UĞUR

ÖZTÜRK

YÜKSEK

AVUKAT

7

BÜNYAMİN

AVCI

YÜKSEK

YÖNETİCİ

8

YUSUF

BAŞ

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

9

ADEM

GÜNDOĞAN

YÜKSEK

TIP DOKTORU

10

AHMET REHA

YEREŞEN

YÜKSEK

İŞ İNSANI

11

ZEKERİ YA

SİVEREKLİ

YÜKSEK

İŞ İNSANI

12

HAKAN

UYKIZ

İLK

İŞ İNSANI

13

ATİLLA

DUYGUN

YÜKSEK

İNŞAAT MÜHENDİSİ

14

MAHMUT

TÜLEK

YÜKSEK

TV PROGRAMCISI

15

TUFAN

BİLEN

İLK

ÇİFTÇİ

YEŞİLLER VE SOL GELECEK PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

TULAY

HATIMOĞULLARI ORUÇ

YÜKSEK

SİYASETÇİ

2

FERHAT

KABAİŞ

YÜKSEK

SERBEST

3

ROJBİN

ÇELİK

YÜKSEK

SERBEST

4

MEHMET

KARAKIŞ

YÜKSEK

SOSYOLOG

5

DELAL

MAMUK

ORTA

EV KADINI

6

FEYRUZE

GÜMÜŞ

ORTA

EV KADINI

7

ŞÜKRAN

EFETÜRK

İLK

EV KADINI

8

MÜNİR

KORKMAZ

YÜKSEK

SERBEST

9

SEVİL

ARACI

YÜKSEK

AVUKAT

10

AZİZ

USLU

İLK

SERBEST

11

EVRİM

AYMAN

YÜKSEK

İŞÇİ

12

SONGÜL

AYDIN

ORTA

EV KADINI

13

HAFİZE

ATLI

ORTA

EV KADINI

14

NEZİR

DORAK

YÜKSEK

SERBEST

15

SUAT

NACAR

ORTA

SERBEST

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

DUYGU

YILMAZ

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

2

SEDA

AŞKIN

ORTA

ÖZEL EĞİTİM

3

AHMET FARUK

ULAŞ

YÜKSEK

AVUKAT

4

MESUT

KOYUN

ORTA

ŞOFÖR

5

UTKU

ALEMDAROĞLU

YÜKSEK

DOKTOR

6

Di LA

AKAR

YÜKSEK

ECZACI

7

MERYEM

MAZMAN KARTAL

YÜKSEK

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

8

ONUR CAN

GÜRBÜZ

YÜKSEK

AVUKAT

9

EDA

BAHAR KOCABEYLER

YÜKSEK

MÜHENDİS

10

HÜSEYİN

EVGİN

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

11

OĞUZCAN

KILIÇ

YÜKSEK

ESNAF

12

MEHMET SELİM

AKMAN

YÜKSEK

FİNANS UZMANI

13

MUSTAFA

ÇELİK

YÜKSEK

ZİRAAT

14

SEMİH

AKKIRCIK

ORTA

ESNAF

15

EREN

ARARAT

YÜKSEK

İŞLETMECİ

ADALET BİRLİK PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ADEM

BOĞA

YÜKSEK

SERBEST

2

FİSUN

BOZDOĞAN

YÜKSEK

SERBEST

3

HARUN

AKSOY

YÜKSEK

SERBEST

4

SANEM ÇİĞDEM

BOĞA

YÜKSEK

SERBEST

5

MEHMET

AKYOL

ORTA

SERBEST

6

BÜLENT

ÖZTÜRK

ORTA

SERBEST

7

DOĞAN CAN

TOPRAK

ORTA

SERBEST

8

FATMA

AY

ORTA

SERBEST

9

FIRAT

TAYLAN

ORTA

SERBEST

10

TARIK

SÜMERTAŞ

ORTA

SERBEST

11

HALİL İBRAHİM

ASLAN

YÜKSEK

SERBEST

12

İSMAİL

İRCİ

ORTA

SERBEST

13

RITVAN

BOSTANCI

ORTA

SERBEST

14

KENAN

KAYA

ORTA

SERBEST

15

ZELİHA

YILDIRIM

ORTA

SERBEST

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ

S.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

AYŞE

KÜÇÜKOSMANOĞLU

YÜKSEK

ECZACI

2

OSMAN

AKMEŞE

ORTA

İŞÇİ

3

NAZAN

YABACI

İLK

İŞÇİ

4

İHSANİ

TOPRAK

İLK

işçi

5

DURAN

KOÇ

İLK

işçi

6

FATİH

KILIÇ

ORTA

İŞÇİ

7

CANAN

DEMİRCAN

ORTA

İŞÇİ

8

CEYHUN CAN

BUĞUR

YÜKSEK

İŞÇİ

9

MEHMET

ATEŞ

ORTA

İŞÇİ

10

FATMA

DALGIÇ

YÜKSEK

işçi

11

MEHMET TAHİR

UNCU

ORTA

EMEKLİ

12

EMRE

ÇALPAN

ORTA

İŞÇİ

13

UĞUR

TOKMAK

YÜKSEK

MÜHENDİS

14

ASLI

ÖZKARDEŞLER

YÜKSEK

ESNAF

15

BÜŞRA

ERDAL

ORTA

İŞÇİ

VATAN PARTİSİ

s.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

AHMET

SUSEVEN

YÜKSEK

GIDA MÜHENDİSİ

2

HATİCE NESRİN

KILIÇAY

YÜKSEK

AVUKAT

3

BANU

KARAHAN

YÜKSEK

ZİRAAT TEKNİKERİ

4

RIZA

BEKE

ORTA

ESKİ SENDİKACI

5

SELVER

KAPLAN

İLK

EMEKLİ İŞÇİ

6

VAHİDE

BUDAK UĞUR

ORTA

EMEKLİ İŞÇİ

7

MUSTAFA

KOZ

ORTA

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

8

NİYAZİ

KOÇ

YÜKSEK

GAZETECİ

9

ABDURRAHİM

KÖYLÜ

YÜKSEK

EMEKLİ MÜFETTİŞ

10

AYNIZAR

YURTTAŞ

ORTA

EMEKLİ İŞÇİ

11

AHMET NİHAT

ATA

YÜKSEK

AVUKAT

12

SÜLEYMAN

ÇELİK

YÜKSEK

EMEKLİ ÖĞRETMEN

13

MUSTAFA

IŞIK

YÜKSEK

EMEKLİ ÖĞRETMEN

14

FURKAN

OLGA

ORTA

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

15

ERKAN

DİKMEN

YÜKSEK

MUHASABECİ

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

s.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ORHAN

SÜMER

ORTA

İŞ ADAMI

2

MÜZEYYEN

ŞEVKİN

YÜKSEK

DR. JEOLOJİ YÜKSEK MÜHENDİSİ

3

BURHANETTİN

BULUT

YÜKSEK

ECZACI

4

SADULLAH

KISACIK

YÜKSEK

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

5

AYHAN

BARUT

YÜKSEK

ZİRAAT MÜHENDİSİ

6

OSMAN BERKE

DUVAN

YÜKSEK

EKONOMİST – TİCARET UZMANI

7

HÜSEYİN

KESER

YÜKSEK

EĞİTİM MÜFETTİŞİ- İŞ İNSANI

8

ERKAN

KARAKAYA

YÜKSEK

MİMAR

9

ORHAN

TOKLU

YÜKSEK

AVUKAT

10

KÜBRA

ÖZBİÇER BÜYÜ KİKİZ

YÜKSEK

AVUKAT

11

AHMET

KORKMAZ

YÜKSEK

İŞ İNSANI

12

SERCAN

POLAT

YÜKSEK

AVUKAT

13

SEYFETTİN

CAN

İLK

İŞ İNSANI

14

EBRU

YILMAZ

YÜKSEK

UZMAN MİKROBİYOLOG

15

ELİFE

MÜFTÜOĞLU

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

İYİ PARTİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

AYYÜCE

TÜRKEŞ TAŞ

YÜKSEK

DOKTOR

2

BİLAL

BİLİCİ

YÜKSEK

YÖNETİCİ

3

GÖKTÜRK

BOYVADAOĞLU

YÜKSEK

ÇİFTÇİ

4

MEHMET SERTAÇ

DURAK

YÜKSEK

İŞ ADAMI

5

ŞULE

GÖK TÜDEŞ

YÜKSEK

AKADEMİSYEN

6

REMZİ OĞUZ

YILMAZ

YÜKSEK

ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

7

BURAK

YİĞENOĞLU

YÜKSEK

DOKTOR

8

İSA

AYANOĞLU

YÜKSEK

AVUKAT

9

BAHADIR

CEYHANLI

YÜKSEK

İŞ ADAMI

10

ERDİNÇ

ANTEPÜZÜMÜ

ORTA

İŞ ADAMI

11

NİHAL

AĞCA

YÜKSEK

ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

12

ERKAN

CAN

YÜKSEK

İŞ ADAMI

13

ERCAN

ATALAY

YÜKSEK

DOKTOR

14

SİNEM

ULUDAMAR

YÜKSEK

İŞ KADINI

15

HÜLYA

AKKÖZ

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

ZAFER PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ABDURRAHMAN

BİLİR

ORTA

SERBEST

2

ADEM

OCAK

ORTA

EMEKLİ

3

ÖMER FARUK

CERİT

YÜKSEK

EMEKLİ – GÜVENLİK MÜDÜRÜ

4

ŞEREF

YORGANCI

YÜKSEK

İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

5

İSMAİL HAKKI

ERDOĞMUŞ

YÜKSEK

ZİRAAT MÜHENDİSİ

6

HAKAN

KUŞÇU

YÜKSEK

FİRMA SAHİBİ-EMEKLİ

7

FATMA YAĞMUR

ŞAHBAZ

ORTA

İŞLETMECİ

8

ABDULLAH

ÇİTCİ

YÜKSEK

MAKİNE TEKNİKERİ

9

ERCAN

AFŞAR

YÜKSEK

İNŞAAT MÜHENDİSİ

10

EMRE

GÜLER

YÜKSEK

ÖĞRENCİ

11

ABDULLAH

TANRIKULU

YÜKSEK

SERBEST

12

YARKIN

KOÇAR

YÜKSEK

DOKTORANT

13

GÖKHAN

SARI KAYA

ORTA

ARICILIK TEKNİKERİ

14

AHMET

GÜNGÖR

ORTA

OTOMOTİV

15

TALHA NURİ

YILMAZ

YÜKSEK

ÖĞRENCİ

BAĞIMSIZ

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

SALİM

ŞENGÜL

YÜKSEK

EKONOMİST

2

ALİ

GÖÇER

YÜKSEK

GELİR UZMANI

3

AYHAN

ÖZTAŞLAR

İLK

KIRTASİYE İŞLETMECİSİ

4

FATİH

GÜR

YÜKSEK

İNŞAAT MÜHENDİSİ

ADIYAMAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

MİLLET PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

YÜKSEL

ÖNAL

YÜKSEK

SERBEST

2

AHMET

ÖZDEMİR

YÜKSEK

GAZETECİ

3

ALİ EMRULLAH

İNCEARIK

YÜKSEK

SERBEST

4

MEHMET SAİT

EKİCİ

ORTA

SERBEST

5

YUNUS

EKİNCİ

ORTA

MUHASEBECİ

HAK VE ÖZGÜRLÜKLER PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ZELİHA

KIRAN

YÜKSEK

ŞAİR/YAZAR

2

BULUT

ERTÜRK

ORTA

İŞÇİ

3

KADİR

POLAT

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

TUBAY

KARATAŞ

ORTA

İŞÇİ

5

HALİL

BABUROĞLU

İLK

ÇİFTÇİ

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ALİ

YILMAZ

ORTA

MERMER USTASI

2

ALİ

ÜREGEN

İLK

EMEKLİ

3

ZELAL

TOKMAK

YÜKSEK

TEKNİKER

4

NURHAK

ŞENOL

ORTA

ESNAF

5

HÜSEYİN

TAŞ

ORTA

ÖĞRENCİ

TÜRKİYE KOMÜNİST HAREKETİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ATİLLA

ŞENOL

ORTA

İŞÇİ

2

ERSİN

ÖZDEMİR

ORTA

İŞÇİ

3

İSMET

KÜÇÜKLER

ORTA

ESNAF

4

MUSTAFA

LAYIK

ORTA

İŞÇİ

5

BARIŞ

DOĞAN

İLK

İŞÇİ

SOL PARTİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

YASEMİN

İBİŞ

YÜKSEK

EMEKLİ

2

ZEHRA

KORKMAZ

İLK

EV HANIMI

3

MERT

TAŞ

YÜKSEK

MÜHENDİS

4

AYHAN

TOKURİ

YÜKSEK

EMEKLİ

5

SÜLEYMAN

ÖZER

ORTA

EMEKLİ

GENÇ PARTİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

MAHMUT ORHAN

YAŞAR

YÜKSEK

SERBEST MESLEK

2

MAHMUT

KOĞA

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

3

OSMAN

BECERİK

ORTA

EMEKLİ

4

ERCAN

BALTA

YÜKSEK

ÖZEL GÜVENLİK

5

ÖNDER

ARAŞ

İLK

ESNAF

MEMLEKET PARTİSİ

S.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

İZ

YÜCEDAĞ

ORTA

ÖĞRENCİ

2

ABDULMUSA MİRCAN

GÜRBÜZ

ORTA

ÖĞRENCİ

3

MEHMET BERKAY

ABACIALIR

YÜKSEK

MİMAR

4

CELALETTİN SAMET

GÜNDÜZ

YÜKSEK

REKLAMCI

5

PERİHAN

ÖZALP COŞKUN

YÜKSEK

LABORATUVAR TEKNİSYENİ

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

s.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ABUZER ALPER

GÖÇER

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

2

DİLEK

ÇALIŞIR

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

3

BEŞİRİ

ATCİ

YÜKSEK

ESNAF

4

KAMİL

ERDOĞAN

ORTA

ESNAF

5

İBRAHİM HALİL

ASLAN

ORTA

ESNAF

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

s.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

RESUL

KURT

YÜKSEK

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

2

İSHAK

ŞAN

YÜKSEK

ACİL TIP UZMANI

3

MUSTAFA

ALKAYIŞ

YÜKSEK

AVUKAT

4

HÜSEYİN

ÖZHAN

YÜKSEK

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

5

ZİYA

POLAT

YÜKSEK

BÖLGE MÜDÜRÜ-KAMU

YENİDEN REFAH PARTİSİ

s.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

SAİT

AYBAK

ORTA

ESNAF

2

İSMAİL

DEMİR

YÜKSEK

ESNAF

3

SADIK

YAVAŞ

YÜKSEK

ESNAF

4

FEHMİ

KOYUNCU

YÜKSEK

AVUKAT

5

BÜNYAMİN

MEMİ

ORTA

ESNAF

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

s.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

İSMAİL

GÜMÜŞ

YÜKSEK

EĞİTİMCİ

2

FEVZİ

ÖZTÜRK

YÜKSEK

ELEKTRİK – ELEKTRONİK TEKNİKERİ

3

AHMET

BİLGİÇ

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

4

ASİYE

BULUNDU

ORTA

SİYASETÇİ

5

SIRAÇ

ASLAN

ORTA

İŞ İNSANI

YEŞİLLER VE SOL GELECEK PARTİSİ

s.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ALİ

KENANOĞLU

ORTA

SİYASETÇİ

2

İZZET

KARADAĞ

YÜKSEK

EMEKLİ

3

YÜKSEL

YÜCEDAĞ

İLK

EV HANIMI

4

BÜLENT

ÇINAR

YÜKSEK

AVUKAT

5

MERYEM

CERİTLİ

İLK

EV HANIMI

YENİLİK PARTİSİ

S.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ŞERAFETTİN

ÇAKMAK

İLK

İŞADAMI

2

TAYFUN

AKIN

İLK

SERBEST

3

MEHMET MUSTAFA

KARAKUŞ

ORTA

SERBEST

4

MEHMET

Kİ LİVAN

YÜKSEK

İŞ ADAMI

5

HACİ MEHMET

POLAT

ORTA

SERBEST MESLEK

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ

s.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

MEHMET ALİ

KIRAN

YÜKSEK

MÜHENDİS

2

BENGİSU ASENA

KEKLİK

YÜKSEK

İŞSİZ

3

ERCAN

YAPIK

ORTA

İŞÇİ

4

FERHAT

ŞİMŞEK

İLK

İŞÇİ

5

ESMA

ÖZKAHRAMAN

ORTA

İŞÇİ

VATAN PARTİSİ

s.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

MUSTAFA

KABARCIK

ORTA

ÇİFTÇİ

2

ÜMİT

ÇALIŞKAN

YÜKSEK

İKTİSATÇI

3

SEFA

SOLMAZ GÜNEŞ

ORTA

USTA ÖĞRETİCİ

4

MEHMET SADIK

KARĞİLİ

ORTA

SERBEST MESLEK

5

ALİ

YAĞRI

ORTA

EMEKLİ İŞÇİ

GÜÇ BİRLİĞİ PARTİSİ

s.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ÖZTAN

ARSLANTAŞ

ORTA

TURİZMCİ

2

ZÜBEYDE

ALAGÖZ

ORTA

İŞ İNSANI

3

SEDAT

DURGUT

YÜKSEK

ESNAF

4

OSMAN

DEMİRGÜÇ

İLK

İŞ İNSANI

5

GÜRKAN

NACAR

ORTA

İŞ İNSANI

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

s.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ABDURRAHMAN

TUTDERE

YÜKSEK

AVUKAT

2

KENAN

DOĞAN

YÜKSEK

İŞLETME

3

ADNAN

AĞIR

YÜKSEK

EKONOMİST

4

ÖMER

TURAN

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

5

SONGÜL

VARKİ YILDIRIM

YÜKSEK

AVUKAT

ZAFER PARTİSİ

s.

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

AYŞE

ÇETİNKAYA

ORTA

EV HANIMI

2

KEREM KAAN

AVCI

ORTA

ÖĞRENCİ

3

AYŞEGÜL

ASLAN

ORTA

ÖĞRENCİ

4

DERYA

BAYRAM

İLK

SERBEST

5

ESENGÜL

OK

ORTA

KUAFÖR

BAĞIMSIZ

NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

SELİM

ÇAKIR

YÜKSEK

İŞ İNSANI

2

MEHMET

VURAL

YÜKSEK

İKTİSATÇI

3

ABDURRAHMAN

BAKIR

YÜKSEK

EMEKLİ DOKTOR

4

CUMA

EKİNCİ

ORTA

BAKLAVACI

AFYONKARAHİSAR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

MİLLET PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

HİMMET

KASAL

YÜKSEK

İKTİSATÇI

2

İSMAİL

GÜN

YÜKSEK

EĞİTİMCİ

3

HALİL

ÇETİNKAYA

YÜKSEK

EĞİTİMCİ

4

AHMET

EDİBALİ

ORTA

MEMUR

5

SEDAT

YILDIRIM

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

6

ÖMER

SARIGÜL

ORTA

İMAM HATİP

HAK VE ÖZGÜRLÜKLER PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ÇETİN

ÖZTOPÇU

ORTA

İŞÇİ

2

BATUHAN

SEYMEN

İLK

İŞÇİ

3

DİLBER

DEMİR TAŞ

ORTA

SERBEST/ÖZEL

4

ZERİN

EREN

ORTA

EV KADINI

5

GAMZE

ÖZDEMİR

ORTA

İŞÇİ

6

ORHAN

KURUMAZ

ORTA

İŞÇİ

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

UMUT

KILIÇ

YÜKSEK

AVUKAT

2

MUSTAFA

BEKTEŞ

İLK

EMEKLİ

3

BALI

GÖLÇÜK

ORTA

İŞÇİ

4

ESRA

KALMUOĞLU

ORTA

ÖĞRENCİ

5

HÜSEYİN

ERYÜZ

ORTA

ESNAF

6

RIZA

EMİR

İLK

EMEKLİ

TÜRKİYE KOMÜNİST HAREKETİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

KEMAL

GÜRBÜZ

ORTA

İŞÇİ

2

MÜNEVVER

ÖZCAN

İLK

EV KADINI

3

TOLGA

SAKAR

YÜKSEK

MÜHENDİS

4

FATİH KADİR

BİRSİN

YÜKSEK

işçi

5

SELMA

DOĞAN

İLK

EV KADINI

6

ELİF

DOĞAN

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

SOL PARTİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

AKIN CİHAN

ÖZTÜRK

YÜKSEK

İŞÇİ

2

ANIL

ATAŞ

YÜKSEK

İŞÇİ

3

AYKUT TAYYAR

ALTINOK

YÜKSEK

AVUKAT

4

ENDER

PERVANE

YÜKSEK

EMEKLİ ÖĞRETMEN

5

BAHATTİN

SENEM

YÜKSEK

MÜHENDİS

6

OĞUZ

MUTLU

YÜKSEK

İŞÇİ

MEMLEKET PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

FAİK

EŞME

ORTA

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

2

HAZIM

ABİ

YÜKSEK

HARİTA MÜHENDİSİ

3

ATA MERT

BAŞ Kİ RAN

ORTA

ÖĞRENCİ

4

FATMA

BULUT

ORTA

ÖĞRENCİ

5

MEHMET ALİ

BULUT

ORTA

ÖĞRENCİ

6

ORÇUN

ÇELİK

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

CEMİL

ÇÖKER

ORTA

İŞADAMI

2

SÜLEYMAN

ÇAĞLAR

ORTA

ESNAF

3

VEYSEL

AVŞAR

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

4

TAMER

KAYIŞOĞLU

İLK

İŞADAMI

5

AHMET ZİYA

ÇOTUR

ORTA

İŞADAMI

6

VEYSEL

AVCI

ORTA

İŞADAMI

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

S. NO

ADI

SOYADI

ÖĞRENİM

MESLEĞİ

1

ALİ

ÖZKAYA

YÜKSEK

AVUKAT

2

İBRAHİM

YURDUNUSEVEN

YÜKSEK

AVUKAT

3

HAS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir