28 Kasım 2023 Salı Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 28 Kasım Salı akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

TikTok canlı yayınında göğsünü açarak insanlardan bağış toplayan ‘Laz kızı’ teşhircilik suçlamasıyla gözaltına alınıp kısa süre sonra da serbest bırakılmıştı. Laz Kızı, konuyla ilgili ilk kez konuştu.

Prof. Dr. Naci Görür ‘İlk kez açıklıyorum’ diyerek Tunceli ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Erzincan- Karlıova arasında bulunan fay hattının 7,4’e kadar deprem üretebileceğini söyleyen Görür, ‘Tunceli tehdit altında’ dedi.

Independent Türkçe Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Çicek, Tv100’de Ece Üner’in canlı yayın konuğu oldu. Çiçek o yayında İsrail ile ilgili söyledikleriyle Ece Üner’in tüylerini diken diken etti.

Murat Ağırel, Polat davasına dahil edilen ve yurt dışı yasağı getirilen isimlerin kimler olduğunu açıkladı.

Cezaevi’nde kaldığı tek kişilik odada şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Duygu Koral’ın soruşturmasında, savcılık ‘kovuşturmaya gerek yok’ kararı verdi.

Google, milyonlarca kullanıcısı bulunan Gmail uygulamasında aktif durumda olmayan hesapların 1 Aralık’tan itibaren silineceğini açıkladı.

Ekonomist Dr. Murat Kubilay, 2024 yılı dolar kurunda yaşanabilecek değişimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 31 Mart 2024 tarihinde yapılması planlanan yerel seçimlere kadar dolarda ciddi bir değişiklik olmayacağını söyleyen Kubilay, ‘2024’ü en az 40, ama bence bunun hayli üstünde olacak bir yerde kapatacağız’ dedi.

‘Dünyanın en kıllı ve tüylü kızı’ olarak bilinen Supatra Natty Sasuphan, gördüğü tedavilerin ardından yepyeni bir görünüme kavuştu.

Cemiyet hayatının en gözde çiftlerinden olan Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı, sosyal medyada da oldukça göz önündeler. Özellikle Instagram’ı aktif kullanan Nazlı Sabancı her yaptığıyla gündem oluyor. Ancak bu kez onu gündeme getiren kendisi değil, küs olduğu bilinen kız kardeşinin paylaşımları oldu!

Ünlü dizi “Yargı”nın başarılı oyuncusu Kaan Urgancıoğlu, meslektaşı Pınar Deniz’in nişanlandığına dair konuştu. Urgancıoğlu’nun “nikah şahidi olacak mısınız” sorusuna verdiği cevap ise şaşırttı.

Dilan-Engin Polat çifti ve Bahar-Nihal Candan kardeşlerin kara para aklama suçuyla cezaevine gönderilmesinin ardından gözler diğer fenomen isimlere dönmüştü. Bu isimlerden biri olan Özlem Öz ve doktor eşi Tayyar Öz, satış yaptıkları sağlık ve gıda ürünleri hakkında çıkan iddiaların ardından internet mağazalarını kapatıp satışları durdurdu!

Son zamanların en konuşulan ismi olan Beren Saat, sadece oyunculuğu ile adından söz ettirmiyor. Beren Saat’in mankene taş çıkardığı o elbise sosyal medyada viral oldu!

Ölümlü Dünya 2 filminin galasına katılan İrem Sak, tarzıyla takipçilerini büyüledi. Sak’ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx